Apartamenty Krasińskiego to nowa inwestycja w Krapkowicach, obok której nie można przejść obojętnie. Całkowicie odnowiony kameralny budynek wielorodzinny jest położony w ustronnej, ale niezwykle dogodnej lokalizacji, dzięki której miasto jest na wyciągnięcie ręki.

Budynek składa się z 8 lokali mieszkalnych, a każde zostało zaprojektowane z myślą o jak najbardziej funkcjonalnym i optymalnym wykorzystaniu przestrzeni. Zarówno single, jak i pary czy rodziny z dziećmi znajdą coś dla siebie.

Z pewnością wartością dodaną okażą się komórki lokatorskie w podziemnej części budynku przewidziane dla każdego mieszkania.

Atuty

Kameralny budynek w cichej i bezpiecznej okolicy

Kameralny budynek w cichej i bezpiecznej okolicy

Doskonała lokalizacja w pobliżu infrastruktury

Doskonała lokalizacja w pobliżu infrastruktury

Komórki lokatorskie dla każdego mieszkania

Komórki lokatorskie dla każdego mieszkania

Lokalizacja

Apartamenty Krasińskiego znajdują się przy ul. Krasińskiego 14 w Krapkowicach.

Lokalizacja zapewnia komfort mieszkania w cichej i spokojnej okolicy, świetnie skomunikowanej z centrum miasta. Do punktów handlowo-usługowych, placówek kulturowo-oświatowych i innych istotnych miejsc związanych z codziennym życiem dociera się pieszo w kilka minut. Dla zmotoryzowanych niezaprzeczalnym atutem będzie szybki dojazd do węzła autostrady A4.

Lokalizacja

Apteka

Przedszkole

Szkoła

Hotel

Sklep

Kościół

Stacja paliw

Rynek

Poczta

Plac zabaw

Ikona - Standard wykończenia

Standard wykończenia

Mieszkania sprzedawane są w stanie deweloperskim.

Na ścianach większości pomieszczeń zastosowano tynk gipsowy (w łazienkach tynk cementowy), a na podłogach posadzkę anhydrytową. W każdym mieszkaniu wykonano podwieszane sufity z płyt gipsowo-kartonowych.

Wewnętrzne instalacje obejmują instalację elektryczną wraz z osprzętem (włączniki, kontakty), instalację satelitarną oraz możliwość przyłączenia do światłowodu. Ponadto mieszkania wyposażone są w kotły gazowe dwufunkcyjne oraz grzejniki.

W całym budynku zamontowano nowe okna trzyszybowe wraz z roletami z napędem elektrycznym. Okna balkonowe są dodatkowo zabezpieczone metalowymi balustradami francuskimi w kolorze czarnym. Wewnątrz zastosowano parapety granitowe.

Budynek został ocieplony styropianem o grubości 20 cm, a skosy na poddaszu i strop drewniany wełną mineralną o grubości 25 cm. Elewację wykończono tynkiem silikonowym, a cokół tynkiem żywicznym. Dach pokryto dachówką ceramiczną w kolorze granatu brązowego.

Generalny wykonawca

Kompleksową realizacją tej inwestycji w zakresie prac budowlanych i montażowych zajmuje się firma DiFOR, od lat działająca w branży budowlanej na terenie całej Polski. To prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo niejednokrotnie realizowało zlecenia Nevo Projekt, za każdym razem wykazując się profesjonalizmem i terminowością.

Przyszłych właścicieli mieszkań zachęcamy do kontaktu z firmą celem omówienia możliwości zmian projektowych oraz opcji łączenia mieszkań dla uzyskania większego metrażu.

Ikona - wykonawca

Inwestor

Inwestorem projektu jest opolska firma Nevo Projekt. Przez lata dotychczasowej działalności spółka z powodzeniem skupiała się na różnorodnych inwestycjach i projektach budowlanych związanych z branżą przemysłową. Zdobyte cenne doświadczenie oraz nieustanna chęć rozwoju sprawiły, że Nevo Projekt podjął się kolejnego wyzwania, jakim są inwestycje mieszkaniowe. We współpracy z niezawodnymi partnerami z branży architektoniczno-budowlanej spółka pragnie zapewnić najwyższą jakość usług i tworzyć projekty, które spotkają się z uznaniem jej przyszłych Klientów.